Тролейбуси з фіранками


ЮМЗ Т2 №95 Газета "Зоря Полтавщини" від 27 лютого 2009 року ЮМЗ Т2 №107


Люди часто скаржаться на роботу громадського транспорту, ми ж наведемо вам протилежний приклад.
Нещодавно, їдучи в тролейбусі № 107, що курсував за 9-м маршрутом із Південного вокзалу, були приємно вражені: салон теплий, світлий, навіть термометр був. На вікнах - темно-вишневі фіранки, гірлянди, повіряні кульки. Все це було дуже красиво та викликало позитивні емоції у пасажирів. Приємно вразило i спілкування з молодою привітною кондукторкою на ім'я Наталія. На наш погляд, цьому тролейбусу варто було б присудити перше місце за дизайн i обслуговування.
А днями такий же сюрприз побачили i в іншій машині - № 95. Його жіночий екіпаж із трьох гарних дівчат, які називають себе "три дами" (про це i напис на кабіні є), теж зробив зі свого тролейбуса затишний дім на колесах.
Фіолетові фіранки, трояндові прикраси - i наче вже пахне весною. Працівниці взяли coбi за гасло: "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять". I справді, пасажири намагаються бути акуратнішими. Так i хочеться сказати дівчатам: "Молодці!" Ніяка криза - не перешкода для того, щоб створити coбi и людям хороший настрій. Щиро вдячні нашим тролейбусникам за приємні сюрпризи.
Хотілося, щоб керівництво підприємства "Полтаваелектроавтотранс" відзначило людей, які працюють на цих машинах. I як добре, до речі, що ці красиві тролейбуси курсують до вокзалів, тобто першими зустрічають гостей нашого міста. Адже враження про Полтаву складаеться i від транспорту теж.
Користуючись нагодою, висловлюємо подяку міській владі від імені пенсіонерів мікрорайону Половки за дуже зручний пільговий автобус № 12 i новий тролейбусний маршрут № 15 "Кільцевий".

3 повагою - Тетяна Солошенко, Катерина Олейніченко.
м. Полтава.
Фото автора сайту.


Все фотоматериалы, представленные на данной странице, являются собственностью авторов. Любое их использование возможно только после письменного согласования.

Перейти на главную страницу